fbpx

ARTBUD, oficjalny partner programu

Jesteśmy dumnym i oficjalnym uczestnikiem programu "Czyste Powietrze", którego celem jest poprawa jakości powietrza i ochrona środowiska poprzez wsparcie inwestycji proekologicznych.

Jako firma budowlana, staramy się być odpowiedzialni i wprowadzać rozwiązania, które przyczyniają się do poprawy jakości powietrza.

W ramach programu "Czyste Powietrze", realizujemy projekty budowlane z zastosowaniem nowoczesnych i ekologicznych technologii, takich jak efektywne izolacje, systemy grzewcze i wentylacyjne.


Nie tylko poprawiamy jakość powietrza, ale również zwiększamy efektywność energetyczną budynków, co pozytywnie wpływa na ich użytkowników i środowisko. Naszym celem jest dostarczanie inwestycji proekologicznych, które będą służyć przyszłym pokoleniom i zapewnią czyste powietrze.


Jako firma, jesteśmy dumni, że możemy brać udział w programie "Czyste Powietrze" i przyczyniać się do ochrony środowiska. Jesteśmy gotowi do dalszej współpracy z klientami, którzy chcą inwestować w zrównoważone i ekologiczne rozwiązania budowlane. Razem możemy stworzyć lepsze i czystsze miejsca do życia dla nas wszystkich.

Więcej o programie i dotacjach przeczytacie: https://czystepowietrze.gov.pl/

Jesteśmy także uczestnikiem Programu Ograniczania Niskiej Emisji od 2012 r.

Terminowość Projesjonalizm Nowoczesne Technologie.

Zadzwoń po wycenę!